Müzik Yaz kursu/ okulu

Farklı Yaz Masterclass ları: tanınmış müzisyenlerden ve pedagoglardan yoğun bir öğrenimin yanısıra sporsorlu konser bağlantıları ve çeşitli ödüller.

 

Farklı yaş grupları için benzersiz düşünülmüş 3 program ve başarılı adaylar için gelecekteki konser etkinliklerini planlıyoruz. Gelin siz de güneşli Yunanistan’ın güzelliğiyle göz kamaştıran Nafplio’ sundaki uluslararası müzik camiasının bir parçası olun.

 

Masterclasslar ve çalıştırıcılar
 

Musical Odyssey yaz kursu, piyano ve şan alanlarındaki ustalık derslerinin yanı sıra piyano-eşlik çalıştırma seansları ve tanınmış artistlerle piyano/şan düoları yapma imkanı sunmaktadır. Masterclass ların hepsi halka açıktır. Bütün müzisyenler günümüzün konser deneyimlerini – mekan, zaman, süre, program yapma, sahneleme konuşma, vs.- ve bu bileşenlerin 21.yy dinleyici kitlesini nasıl etkilediğini incelemeye davetlidir.

 
Halka açık performanslar

 
Musical Odyssey bünyesindeki müzisyenler bir zamanlar Yunan parlementosunun toplandığı Vouleftikon’daki akşam konserlerinde ve St Spyridon meydanındaki açık hova konserlerinde yer alırlar. Tüm müzisyenler konferanslara/ konserlere katılarak arkadaşlıklar kurup sosyalleşerek tümüyle Musical Odyssey deneyiminde kaynaşırlar.

 
Kariyer geliştirme

 
Kadromuz, profesyonel yorumcular olarak, başarılı bir kariyer yapmak isteyen genç artistlerin dikkat etmesi gereken noktaları belirleyerek, deneyimlerini onlarla paylaşır.
 

Benzersiz bir özelliğimiz de Mussical Doyssey yaz kursları olarak Birleşik Krallık’ta ve Avrupa’da ümit vaad eden genç sanatçılara sporsorlu konser sözleşmeleri sunmamızdır.
 

Professors

 • Yekaterina Lebedeva-Piano (Russia, UK)Yekaterina Lebedeva-Piano (Russia, UK)

  Yekaterina Lebedeva is a concert pianist and professor of piano at Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance.
  “Yekaterina Lebedeva: the most empassioned and expressive pianist of her generation: Russian, beautiful, outspoken, bre…

 • Ann Murray DBE - Mezzo soprano (UK)Ann Murray DBE - Mezzo soprano (UK)

  Ann Murray was born in Dublin and studied with Frederick Cox at the Royal Manchester College of Music.

  She has established close links with both the English National Opera, for whom she has sung the title roles in Handel Xerxes and Ariodante and Donizetti …

 • Lev Natochenny - Piano (Germany, Russia)Lev Natochenny - Piano (Germany, Russia)

  Lev Natochenny is an artist who defies simple classification. Described as a “real genius in his creativity” by European critics and a “rare master of his instrument” by New York critics, he combines innovation and intelligence, technical brilliance…

 • Sergei Leiferkus - baritone (Russia)Sergei Leiferkus - baritone (Russia)

  Russian baritone Sergei Leiferkus is recognised as one of the century’s great virtuoso singers, an artist who is both in the famous Russian tradition of baritones and basses and who also transverses across a very wide cultural spectrum.

 • Manolis Papasifakis- Accompanist (Greece)Manolis Papasifakis- Accompanist (Greece)

  Manolis Papasifakis was born in Athens, Greece, but his musical schooling began in the United States, near Philadelphia, Pennsylvania, where his family had relocated and remained through his early school years. Here, while still at pre-school age he …

Link us

© 2014 Summer Masterclasses, All Rights Reserved
Designed by Logicsofts

Contact us

Email : info@musical-odyssey.com
Phone : +44 (0)7795521759